img img img img
Hakkımızda

Safir ailesi olarak halı yıkama hizmetini bir sanat gibi nitelendiriyoruz. Sektörümüzde; kaliteli, güvenli ürünler kullanmak en önemli prensibimizdir. Profesyonel ve ekonomik bir hizmet; güler yüzlü, dinamik bir kadro ile en üst düzeyde halılarınızı yıkamak ve en geç üç gün içinde aldığımız adrese yeni gibi teslim etmek bizim vizyonumuzdur.

Halı tamir, halı bakımı, el halısı alım satımı, yorgan yıkama, tül perde yıkama, yerinde halıflex & koltuk yıkama hizmetleri de vermekteyiz. Verdiğimiz hizmette müşterilerden gelen yorumlar ve dile getirilen memnuniyetler refaransına dayanarak iddalıyız.

Firmamız bu sektörde 2004 yılından beri hizmet vermekte ve müşterilerimizin memnuniyeti için kendini geliştirerek çalışmalarına devam etmektedir. Hijyen kurallarına uygun çalışan tesisimizde, profesyonel çalışan ekibimizle birlikte sizlere hizmet sunmaktayız. Kalite ve güvenden ödün vermeden en ekonomik fiyatlarla işimizi yapıyoruz.

Firmamızda kurulan kalite yönetim sisteminin tüm çalışanlar tarafından anlaşılmasını ve uygulanmasını sağlamak, sürekli gelişerek üstün kalite ve uygun fiyatla hizmet vermek, müşteri güvenini ve mennuniyetini en üst düzeye çıkarmak, gelişen ve değişen teknolojiye parelel olarak, en iyi yıkama hizmetini bunun yanısıra tamir bakım hizmetlerini sunmak, mevcut personelimizin iş sağlığı ve iş güvenliği kuralları doğrultusunda çalışmalarını sağlamak, Safir Ailesinin kalite politikasıdır. Sizleri adresimize kahve içmeye davet ediyoruz. Siz değerli müşterilerimizin; dilerseniz gelip, halılarınızın nasıl bir yerde yıkandığını görmenizi öneriyoruz. Sizleri tesisimize her zaman bekleriz.